کنسرت ها


گروه موسيقي «سور» به خوانندگي «حسام الدين سراج» خواننده مطرح موسيقي ايراني و به آهنگسازي «مجيد مولانيا» با عنوان «مثل سايه ها» طي تاريخ هشتم مهرماه در تالار انديشه حوره هنري به روي صحنه خواهد رفت.

به گزارش سايت خبري و تحليلي «موسيقي ايرانيان»، پس از استقبال از کنسرت ?? تير ماه گروه سور و حسام الدين سراج در تالار وحدت، کنسرت «مثل سايه ها » اينبار در تاريخ هشتم مهر ماه در تالار انديشه حوزه هنري بر روي صحنه خواهد رفت. آهنگسازي اين مجموعه بر عهده «مجيد مولانيا» است که پيش از اين، آلبوم «يارمست » را نيز به خوانندگي «سالار عقيلي» آهنگسازي و منتشر کرده است.

جمشيد صفرزاده (سنتور)، حميد قنبري (تنبک و سازهاي کوبه اي)، عليرضا دريايي (کمانچه)، صابر سوري (عود)، امين دادوري (دف)، فرنام اسکندري (کمانچه آلتو) و مجيد مولانيا (تار و سرپرست گروه) به عنوان اعضاي گروه موسيقي «سور» در کنار «حسام الدين سراج» در اين کنسرت به هنرنمايي خواهند پرداخت.

شايان ذکر است که گروه موسيقي «سور» سه مجموعه به نام هاي «دوران عشق» به آهنگسازي جمشيد صفرزاده و به خوانندگي سالار عقيلي، «در عشق زنده بايد» به آهنگسازي مجيد مولانيا و به خوانندگي وحيد تاج و «جان سرگردان» به آهنگسازي جمشيد صفرزاده با تنظيم عليرضا دريايي و به خوانندگي سالار عقيلي در دست انتشار دارد که به زودي راهي بازار موسيقي کشور خواهند شد.

علاقه مندان براي تهيه بليت اين کنسرت مي توانند به سايت ايران کنسرت به آدرس اينترنتي iranconcert.com مراجعه نمايند.